МЕНИ

Мултимедија

Прашалник

Анкета за квалитет на услугите

Посетеност

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterДенес17
mod_vvisit_counterВчера484
mod_vvisit_counterОвој месец841
mod_vvisit_counterВкупно7482635

Денеска е: Јул 03, 2020
Евиденцијата е започната на 01.01.2011

Номинирано лице за контакт по прашања од јавен карактер

 

Одлука на директорот на Агенцијата за енергетика на Република Македонија за номинирање на лице за контакт

Податоци зa номинираното лице:

 1.  Г-дин Владимир Сарач, Дипл. Економист

      телефон за контакт: +389 2 3230300 

      е-маил адреса:  Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите    

Лица за комуникација со граѓани кои имаат некаков вид и степен на попреченост:  

      1.  Г-дин Владимир Сарач, Дипл. Економист

           email:  Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите    

                             телефон за контакт: +389 2 3230300

                         2.  Г-а Наташа Стефаноска, Дипл. Правник

                               email:  Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите  

                               телефон за контакт: +389 2 3230300

 


 

Македонски (Macedonian)English (United Kingdom)