МЕНИ

Мултимедија

Прашалник

Анкета за квалитет на услугите

Посетеност

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterДенес427
mod_vvisit_counterВчера340
mod_vvisit_counterОвој месец767
mod_vvisit_counterВкупно7482561

Денеска е: Јул 02, 2020
Евиденцијата е започната на 01.01.2011

Јавни огласи

ЈАВЕН ПОВИК бр.1/2017

За избор на правни лица за спроведување на обуки  за енергетски контролори и  обуки за усовршување на енергетски контролори објавен во службен весник бр 1/2017 од 4.01.2017- Превземи тука

Пријава за обучувач -  Превземи тука

ЈАВЕН ПОВИК бр.1/2013 
За избор на правни лица за спроведување на обуки и полагање на испити за енергетски контролори- Превземи тука
Пријава за обучувач - Превземи тука

Македонски (Macedonian)English (United Kingdom)