МЕНИ

Мултимедија

Прашалник

Анкета за квалитет на услугите

Посетеност

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterДенес731
mod_vvisit_counterВчера1657
mod_vvisit_counterОвој месец25960
mod_vvisit_counterВкупно7101920

Денеска е: Ное 14, 2019
Евиденцијата е започната на 01.01.2011

Прва DGNB обука во Србија

Од 21-23 Ноември 2012 година во Белград ќе се одржи првиот DGNB курс кој ќе биде можност сите заинтересирани учесници да бидат обучени за DGNB стандардите за зелени згради и да се здобијат со основни знаења во оваа област.

Повеќе информации можете да најдете на следнава страна: http://serbiagbc.org/prvi-dgnb-trening-u-srbiji/

Македонски (Macedonian)English (United Kingdom)