МЕНИ

Мултимедија

Прашалник

Анкета за квалитет на услугите

Посетеност

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterДенес411
mod_vvisit_counterВчера441
mod_vvisit_counterОвој месец3160
mod_vvisit_counterВкупно7452146

Денеска е: Јун 06, 2020
Евиденцијата е започната на 01.01.2011

ACI’s Grid-Scale PV 2013 Summit

epv1-bannerACI’s Grid-Scale PV 2013 Summit ќе се одржи на 24-25 Април 2013 година во Лион, Франција.

Повеќе информации за овој самит може да најдете на следната страна: http://www.wplgroup.com/aci/conferences/eu-epv1.asp

Македонски (Macedonian)English (United Kingdom)