МЕНИ

Мултимедија

Прашалник

Анкета за квалитет на услугите

Посетеност

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterДенес382
mod_vvisit_counterВчера837
mod_vvisit_counterОвој месец1219
mod_vvisit_counterВкупно7376226

Денеска е: Апр 02, 2020
Евиденцијата е започната на 01.01.2011

13th European Forum on Eco-Innovation

Европската комисија, Генералниот директорат за животна средина и Португалската агенција за животна средина, органзираат  Европски форум за еко-иновации кој ќе се одржи на 26 и 27 ноември 2012 година во Лисабон, Португалија . 

Повеќе информации можете да најдете на следната страна: http://ec.europa.eu/environment/ecoinnovation2012/2nd_forum/index_en.html

Македонски (Macedonian)English (United Kingdom)