МЕНИ

Мултимедија

Прашалник

Анкета за квалитет на услугите

Посетеност

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterДенес1641
mod_vvisit_counterВчера2294
mod_vvisit_counterОвој месец27081
mod_vvisit_counterВкупно7251264

Денеска е: Јан 17, 2020
Евиденцијата е започната на 01.01.2011

ACI’s 2nd CSP EMEA summit

ACI’s 2nd Annual CSP EMEA Summit ќе се одржи во Севилја, Шпанија од 17-18 Април 2013 година. 

Повеќе информации во врска со овој самит можете да најдете на следната страна : http://www.wplgroup.com/aci/conferences/eu-esp2.asp

Македонски (Macedonian)English (United Kingdom)